Muhasebe Öğretmenleri

Muhasebe Kaynak Sitesi

Pz11292015

Last update04:25:37 AM

Ders ModülleriModül: Modül bir öğrenme birimidir. Öğrencinin belirli yeterliği kazanması için, kendi içinde bütünlük gösteren ve belirli bir sistematik içinde düzenlenmiş öğretim yaşantılarından oluşur.

Modüler öğretim: Öğrenci merkezli, bireyselleştirilmiş bir öğrenme öğretme yaklaşımıdır. Esnek yapısı nedeniyle yaşam boyu öğrenme ilkesine uygundur.  İçerik ve yapısı itibariyle ülkedeki sosyo-ekonomik gereksinimlere duyarlı, eğitim ve meslek standartları gözetilerek tasarlanmaktadır.

Modüler öğretimin yararları:

- Bireye ilgi ve isteğine göre beceri kazanma şansı tanır.
- Okul ortamında bulunan bilgi kaynakları ile sınırlı kalınmaz ve gerçek yaşama dair güncel ve yoğun bilgi akışı sağlanır.
- Bireysel öğretime olanak sağlar.
- Öğrencinin okul dışında konu ile ilgili bireysel olarak sahip olduğu deneyim ve bilgileri sınıf ortamına da taşıyabilmesini kolaylaştırır.,
- Öğrenci öğretim programına farklı zamanlarda girip çıkabilir.
- Farklı programlar arasında geçiş yapma olanağı vardır.

Bu bölümde öğretmenlerimizin ve öğrencilerimizin megep kapsamanda işledikleri derslerin modülleri olacaktır. Muhasebe, Pazarlama ve Büro Yönetimi bölümünün ders ders modüllerini ve kolaylıkla indirebilme seçeneğini sizlere sunacağız. 

Muhasebe Bölümü derslerinin en güncel modülleri sayfamızda yer almaktadır. Megepteki modüller şu anda bile eski modüllerdir. Güncellenen konular ve modüllere ulaşmanızı kolaylaştırmak için tüm dersleri modül modül aşağıda belirttik. Sadece İNDİR yazısını tıklamanız yeterli olacaktır.

Forum sayfamıza da sizleri bekleriz. Forum/Anasayfa

Muhasebe ve Finansman Bölümü Modülleri için >>> TIKLAYINIZ

Büro Yönetimi ve Sekreterlik Bölümü Modülleri için >>> TIKLAYINIZ

Pazarlama-Perakende Bölümü Modülleri için >>> TIKLAYINIZ

Banka Bölümü Modülleri için >>> TIKLAYINIZ

>>> TIKLAYINIZ


 

modül megep, megep modül, megep modül kitapları, megep modül indir, modül basımı, megep modül basımı, megep modül indirme, modül kitapları, modül planlama, megep modülleri indir, megep modülleri, iletişim dersi modülleri, megep bilişim modülleri, megep 10. sınıf bilişim modülleri, meslek modülleri, megep bilişim teknolojileri modülleri, megep modüller 11 sınıf, megeb modüller, 10. sınıf modüller, megep bilişim modüller, megep modüller indir, megep mödüller, megep kitapları, megep, megep kitap, megep ders kitapları, megep bilişi, megep 11, megep bilişim, bilişim megep, megep iletişim modülü, bilişim teknolojileri megep, megep bilişm, muhasebe modülleri, muhasebe finansman modülleri, megep muhasebe ve finansman modülleri, muhasebe ve finansman alanı, muhasebe ve finansman modülleri, muhasebe ve finansman alanı dersleri, muhasebe ve finansman alanı modülleri, muhasebe ve finansman dersleri, muhasebe finansman dersleri, megep muhasebe modülleri, megep modüller muhasebe, megep modülleri indir, megep modül indir, megep muhasebe, megep modüller indir, megep 10.sınıf modülleri muhasebe, megep elektronik modülleri, 10.sınıf muhasebe modülleri, bilgisayarlı muhasebe modülleri, 11.sınıf bilgisayarlı muhasebe modülleri, muhasebe dersi modülleri, iletişim dersi modülleri, 11.sınıf muhasebe modülleri, 12.sınıf muhasebe modülleri, erp modülleri, eta muhasebe programı, bilgisayarlı muhasebe modülü, muhasebe dersi, Tags: modül megepmegep modülmegep modül kitaplarımegep modül indirmodül basımımegep modül basımımegep modül indirmemodül kitaplarımodül planlamamegep modülleri indirmegep modülleriiletişim dersi modüllerimegep bilişim modüllerimegep 10. sınıf bilişim modüllerimeslek modüllerimegep bilişim teknolojileri modüllerimegep modüller 11 sınıfmegeb modüller10. sınıf modüllermegep bilişim modüllermegep modüller indirmegep mödüllermegep kitaplarımegepmegep kitapmuhasebe modüllerimuhasebe finansman modüllerimegep muhasebe ve finansman modüllerimuhasebe ve finansman alanımuhasebe ve finansman modüllerimuhasebe ve finansman alanı dersleri

Yorum ekle

Güvenlik kodu
Yenile